Kursy w Anglii i Irlandii

Wyjazdy do Anglii i Irlandii przez cały rok

Broadstairs i Penzance ( Kent School of English )

 Broadstairs to nadmorski kurort w hrabstwie Kent, w pobliżu miasta Canterbury, oddalony o 45 min. od Dover, 2 godz. od Londynu. Atrakcją jest XIX-wieczny dom słynnego pisarza Charlesa Dickensa. 

 • Wakacyjne kursy języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych w zorganizowanych grupach

  Kent School of English jest licencjonowaną szkołą języka angielskiego uznawaną i nadzorowaną przez British Council. Działa od 1972 roku w Broadstairs, nadmorskim kurorcie w hrabstwie Kent. Kent School of English prowadzi przez cały rok kursy języka angielskiego na wszystkich stopniach zaawansowania i dla wszystkich grup wiekowych. Nauczyciele KSE to doświadczeni i dobrze wykwalifikowani lektorzy, z pasja wykonujący swój zawód. Kent School of English ma swoją siedzibę w centrum miasteczka, nad brzegiem morza pełnym urokliwych zatoczek. Zakwaterowanie u rodzin niedaleko szkoły, zajęcia sportowe na pięknych terenach miejscowej szkoły prywatnej.

 • Program
  • 40 godzin intensywnych zajęć językowych w małych grupach,
  • Popołudniowe warsztaty językowo-kulturowe lub zajęcia rekreacyjne i sportowe,
  • Wieczorne spotkania w grupach międzynarodowych: kino, muzyka, taniec,
  • Wycieczki autokarowe do atrakcji historycznych i turystycznych,
  • Dwa jednodniowe lub jeden dwudniowy pobyt w Londynie.
  Zakwaterowanie
  • W domach u rodzin angielskich starannie wyselekcjonowanych przez szkołę
  • Pokoje najczęściej dwuosobowe, z rówieśnikiem innej narodowości.
  Wyżywnienie
  • Śniadanie i obiadokolacja u rodzin, vouchery na lunch w mieście.
  Podróż
  • Samolotem do Gatwick, a stamtąd autokarem szkolnym do Broadstairs lub Penzance.
  • Pełne ubezpieczenie podróży i pobytu
  • Opieka lektorów z Polski przez cały pobyt.

Wyjazdy indywidualne o każdej porze roku

Kursy prowadzi zaprzyjaźniona i współpracująca z nami od wielu lat renomowana Kent School of English. W trakcie pobytu, słuchacze przebywają w przepięknym nadmorskim kurorcie, Broadstairs.  W programie są także wycieczki do Londynu i Canterbury. Chętnym oferujemy pomoc w rezerwacji biletów lotniczych. Jeśli zatem pragniesz połączyć naukę języka angielskiego z fantastyczną wycieczką, nie zwlekaj! Napisz do nas na adres info@klinyenglish.pl określając swoje potrzeby i podając dogodny termin, a my przedstawimy Ci ofertę niezapomnianego wyjazdu!  

Broadstairs (Language UK)

Całoroczna szkoła językowa położona w przepięknej nadmorskiej miejscowości Broadstairs, w hrabstwie Kent, oferująca przede wszystkim profesjonalne kursy językowe dla dorosłych. W ofercie można znaleźć wysokiej jakości intensywne kursy General English, egzaminacyjne i specjalistyczne, dla kardy kierowniczej, jak również przygotowujące do nauki na uczelniach wyższych w UK. Szkoła prowadzi naukę wyłącznie w bardzo małych grupach, max. 8 osób.

Language UK Broadstairs

 

Brighton & Hove ( LTC UK )

Miejscowość również znana jako „Londyn nad morzem” otoczona pięknymi wzgórzami, oferująca pas uroczych plaży oraz atrakcje dla licznie przybywających uczniów i turystów (700 restauracji, sklepy, parki rozrywki) Warto zwiedzić historyczny Royal Pavilion i rozkoszować się frutti di mare.

LTC UK English Academy Brighton & Hove

Szkoła należąca do międzynarodowej sieci renomowanych szkół językowych z ośrodkami w Europie, USA i Kanadzie.  Zlokalizowana w centrum Hove w pobliżu osiedla domków jednorodzinnych, co sprawia, że kursanci będą mieszkać w odległości 10-20 min spacerem od szkoły. Szkoła oferuje zajęcia w grupach i indywidualne przez cały rok. W czasie wakacji grupy zorganizowane dla nastolatków (głównie 15-18 lat) z pełnym programem zajęć dodatkowych.

 

Eastbourne ( LTC UK )

 Miejscowość określana jako najbezpieczniejsze i najbardziej słoneczne miasto w południowo-wschodniej Anglii. Piękna okolica, ładne plaże i miasteczko pełne atrakcji dla uczniów i turystów w każdym wieku. 90min pociągiem do Londynu, możliwość wycieczek do Windsor, Portsmouth i wielu innych.

LTC UK International College

Zlokalizowana w dawnej XVIII – wiecznej rezydencji Księcia Devonshire z okalającym 13-hektarowym parkiem. Idealne miejsce do zakosztowania angielskiego stylu życia wyższych sfer… 20 minut od plaży, przyjazny kampus pełen międzynarodowego towarzystwa. Szkoła oferuje zajęcia w grupach i indywidualne przez cały rok. W czasie wakacji grupy zorganizowane dla młodszych uczniów (głównie 10-16 lat) z pełnym programem zajęć dodatkowych.

 

Londyn ( LTC UK )

 Ucz się języka angielskiego w tętniącej życiem stolicy Zjednoczonego Królestwa! 

LTC UK London

Otwarta w 1985 roku, LTC w Londynie, jest średniej wielkości, przyjazną szkołą mieszczącą się w Ealing, atrakcyjnej i bezpiecznej dzielnicy zachodniego Londynu. Nowy budynek szkoły ma wspaniałą atmosferę i znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie University of West London. LTC w Londynie oferuje przede wszystkim kursy języka angielskiego ogólnego i kursy przygotowujące do egzaminów dla dorosłych studentów, ale posiada również szereg grupowych i indywidualnych programów dla młodszych uczniów. W ofercie Business English proponuje indywidualny tok nauczania dostosowany do potrzeb klienta. Szkoła kładzie ogromny nacisk na zadowolenie studentów zapewniając Państwu zakwaterowanie w rodzinach angielskich mieszkających w komfortowej odległości do 20 minut od siedziby szkoły. Szkoła szczyci się zróżnicowaniem narodowym swoich studentów bowiem gości ponad 40 różnych narodowości. W ciągu roku w szkole uczy się jednocześnie 200 studentów, a w okresie letnim nawet 300 uczniów. Dzięki temu mają Państwo szansę zawierania nowych przyjaźni ze studentami z całego świata.  

 

Irlandia

Irlandia – „ zielona wyspa” znana z przepięknych nadmorskich i górzystych pejzaży, oferuje możliwość niezapomnianych wakacji i krótkich całorocznych pobytów w znakomitej jakości szkołach językowych. Irlandczycy, znani ze swej serdeczności i gościnności, będą znakomitymi gospodarzami i chętnie wprowadzą gości z zagranicy w tajniki swojej historii i kultury. Dublin – 
1,5 milionowa stolica położona na wschodnim wybrzeżu jest miastem pełnym wigoru i uroku, bezpiecznym i przyjaznym dla cudzoziemców. Miasto, w którym tworzyli J.Joyce, O.Wilde i B.Shaw inspiruje nowe rzesze młodzieży.

 

Irlandia – Bray (Bray Language Centre)

Kurort nadmorski z wieloletnią tradycją, położony zaledwie 20 km na południe od Dublina ( ½ godziny kolejką ). Długie piaszczyste i kamieniste plaże, urokliwa promenada – w lecie zapełniona atrakcjami. Idealne miejsce zarówno do wypoczynku jak i do nauki.

BLC Bray

Szkoła letnia, założona w 1995 roku przez nauczyciela języka irlandzkiego. Skupia się wyłącznie na wakacyjnych kursach grupowych dla młodzieży z całego świata, proponując naukę oraz atrakcje sportowe i turystyczne w kameralnej atmosferze. Zakwaterowanie u miejscowych rodzin, osobiście wybranych przez dyrektora.

 

Irlandia (ATC Language & Travel)

 Szkoła z 40-letnia tradycją, posiadająca lokalizacje w najciekawszych turystycznie rejonach Irlandii, akredytowana przez wszystkie najważniejsze stowarzyszenia TEFL. W większości lokalizacji można wybrać zakwaterowanie w szkole, u lokalnych rodzin lub w apartamentach/hotelu ( dla rodzin ).

ATC Bray

Wyjazdy indywidualne przez cały rok
Budynki szkoły, położone przy samej promenadzie są połączeniem tradycji i nowoczesności – 20 sal lekcyjnych wyposażonych we wszystko , czego potrzebują nauczyciele XXI wieku..

ATC Dublin

Szkoła położona w samym centrum Dublina, po niedawnym remoncie zapewnia najwyższą jakość nauczania dla dorosłych słuchaczy na każdym poziomie zaawansowania. Przygotowuje do egzaminów, prowadzi kursy teacher-training i konwersacje.

ATC Maynooth, Rathdown, Blackrock, Limerick

Oferują indywidualne programy dla młodzieży łączące naukę języka angielskiego i zajęcia sportowe: tenis, rugby, adventure.

Wszelkich informacji na temat wyjazdów udziela sekretariat szkoły Kliny English Courses, ul. Forteczna 53, tel. (12) 262 21 91 ul. Kobierzyńska 73, tel. (12) 269 37 88 www.klinyenglish.pl